Szkolny Program Interwencyjny Sally Goddard Blytche INPP 27-28 stycznia 2018

Serdecznie zapraszamy na warsztaty szkoleniowe, które odbędą się w dniach 27-28 stycznia 2018 – w Warszawie, Centrum Biznesowym Ogrodowa nr 58, przy ulicy Ogrodowej –

Warszawa, Centrum Konferencyjne Ogrodowa 58, ul. Ogrodowa 58

Wejście od strony przedszkola muzycznego ul. Ogrodowej, sala AMSTERDAM na parterze

Termin: 27-28 stycznia 2018 r (sobota: 10-17, niedziela: 9-17)

Cena 420 zł/os (- 30 zł dla osób posiadających książkę)

Ilość miejsc: 12-20 os

Zgłoszenia do dnia: 20 stycznia 2018 - według kolejności wpłat; info@kubus.edu.pl

Numer konta: 58 1140 2004 0000 3502 3815 2892

Prowadząca: Agnieszka M. Samuś

– neurologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta metod neurorozwojowych: integracji sensorycznej, Bilateralnej Integracji, terapeuta NFR Padovan (I i II moduł), terapeuta treningów słuchowych Johansen-IAS i Neuroflow, trener programów szkolnych BI i INPP, wykładowca akademicki;

Temat szkolenia (wymagane)

Miejsce szkolenia (wymagane)

Wybierz datę (wymagane)

Cena (wymagane)

Imię i nazwisko uczestnika szkolenia (wymagane)

e-mail (wymagane)

Podaj numer telefonu(wymagane)

Chcę fakturę

Dane do faktury:

Firma / osoba fizyczna

NIP

Adres

W przypadku wycofania zgłoszenia w terminie późniejszym niż 7 dni przed szkoleniem, uczestnik zostanie obciążony kosztem w wysokości 50% wartości zamówienia. Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie pisemnej. Możliwe jest zgłoszenie zastępstwa uczestnika inną osobą.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora szkolenia.
Nieobecność uczestnika na szkoleniu bez uprzedniego poinformowania, powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty.

Sposób płatności:
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do organizatora zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty w terminie 14 dni przed szkoleniem na konto Gabinet Terapii Dziecięcej KUBUŚ Agnieszka M. Samuś 05-825 Grodzisk Mazowiecki ul P. Krupińskiego 5A

Nr konta: 58 1140 2004 0000 3502 3815 2892

Potwierdzenie zgłoszenia:
Po otrzymaniu formularza zgłoszenia prześlemy Państwu potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gabinet Terapii Dziecięcej Kubuś z siedzibą ul. P. Krupińskiego 5a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.

Uczestnicy szkolenia otrzymują:

•   Zaświadczenie €sygnowane przez INPP  POLSKA uprawniające do prowadzenia zajęć grupowych w szkole i przedszkolu według programu INPP.
  •   Materiały szkoleniowe : Książka z Programem Ćwiczeń INPP (od 2015r. rekomendowanym podręcznikiem do szkolenia jest publikacja dr Sally Goddard-Blythe wydana przez PWN „Jak ocenić dojrzałość dziecka do nauki? (wydanie II – fioletowa okładka !!!) nowe wydanie 2015 – koszt książki 30 zł, wliczona w cenę szkolenia; osoba posiadająca książkę proszona jest o pomniejszenie przelewu o podaną cenę (czyli 390 zł).
  • Prosimy o wygodny do ćwiczeń strój, ewentualnie karimatę i sprzęt do nagrywania ćwiczeń – do użytku własnego; przygotowany poczęstunek (kawa, herbata, słodko-wytrawny poczęstunek).

Program szkolenia:

Dzień I (sobota) godz. 10.00 – 17.00

1. Objawy i symptomy odruchów pierwotnych.
  2. Kryteria diagnostyczne.
  3. Przegląd badań nad wpływem nieprawidłowych odruchów pierwotnych i posturalnych na trudności szkolne.
  4. Wpływ programu stymulacji oraz wygaszania odruchów na wyniki szkolne.
  5. Funkcjonowanie układu przedsionkowego.
  6. Omówienie problemów związanych z percepcją słuchową.
  7. Testy na równowagę i koordynację.

Dzień II (niedziela) godz. 9.00 – 16.00

1. Testy odruchów: TOB, ATOS, STOS, testy na wodzenie wzrokiem oraz percepcję wzrokową.
  2. Praktyczne warsztaty z wykorzystaniem Programu Ćwiczeń Integrujących dla Szkół.